Latvijas lauksaimniecības mežsaimniecības kamera (“Agrichamber”) pimssvētku laikā ar biedru palīdzību Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazajiem pacientiem ziedoja 400 kilogramus dažādu ābolu sulas.

“Šajā laikā, kad lauksaimnieki aizvadījuši darbīgāko sezonu – vasaru un rudeni, varam ne vien novērtēt savu lauku un dārzu devumu, bet ar to dalīties ar tiem, kuriem valsts pirmssvētku un svētku laiks netika svinēts ģimenes lokā, bet slimnīcā. Kopā ar biedru saimniecībām vēlējāmies kaut ar mazu solīti, tomēr šajā laikā ienest prieka un vitamīnu devu mazo pacientu ikdienā un iepriecināt mūsu mazāko un neaizsargātāko iedzīvotāju daļu – bērnus. Mēs vēlamies atbalstīt bērnu slimnīcu un palīdzēt tiem mazajiem pacientiem, kuri ik dienu piedzīvo ārstēšanas un dziedināšanas procesu. Mēs ticam, ka veselīga uztura un augļu sulas ieguldījums var sniegt nepieciešamo enerģiju un atbalstu bērniem, kuri cīnās ar slimībām,” iezīmē Agrichamber valdes priekšsēdētājs Dīns Cielavs.

Vēlamies pateikties un esam lepni par visām Agrichamber biedru saimniecībām, kuras iesaistījās šajā iniciātīvā, jo tikai kopā mēs varam paveikt lietas, kas ietekmē bērnu dzīves un veselību.

Biedrība “Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera” ir dibināta 2016.gadā. Mērķis – apvienot jebkuru Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības uzņēmumu, lai efektīvāk spētu pārstāvēt Biedrus nozaru problēmu risināšanā, esot atbildīgam sociālajam partnerim valdībai, palīdzot risināt nozarei aktuālās problēmas.