Šorīt, 9.aprīļa rītā ar Latvijas lauksaimniecības mežsaimniecības un zivsaimniecības kameras (AGRICHAMBER) biedru palīdzību iepriecinājām Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas darbiniekus ar 120 kilogramiem svaigu gurķu no SIA “Rītausma” un 100 litriem medus no zemnieku saimniecības “Zemturi”.

AGRICHAMBER Valdes priekšsēdētājs Dīns Cielavs: “Šajā laikā, kad lielāko daļu informācijas telpas pārpludinājuši vēstījumi ar vīrusa nodarīto postu pasaulē un Latvijā, ar ierobežojumiem, nozaru lūgumiem pēc palīdzības un ekonomikas lejupslīdi, mēs uz tā fona ciešā sadarbībā ar biedriem vēlējāmies kaut ar mazu solīti, tomēr šajā smagajā laikā iepriecināt mūsu mazāko un neaizsargātāko iedzīvotāju daļas aprūpētājus, ārstus un dzīvības glābējus. Tāpēc sagādājām veselīgu, pavasarīgu un noderīgu pārsteigumu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas darbiniekiem. Bērni ir mūsu tautas nākotne un pamats, tāpēc paldies ārstiem un personālam nekad nevar būt par daudz. Paldies AGRICHAMBER biedru saimniecībām, kuras atsaucās aicinājumam un, lai Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas darbiniekiem izturība, veselība, spēks un dzīvesprieks ārstējot mazos pacientus un mierinot rūpju māktos vecākus.”

Foto – AGRICHAMBER Valdes priekšsēdētājs Dīns Cielavs un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Austra Anna Straume.